Czcionka

A

A

A

Kontrast black-white mode white-black mode black-yellow mode yellow-black mode
Unia Europejska
Czcionka

A

A

A

Kontrast black-white mode white-black mode black-yellow mode yellow-black mode
reklama_esensic

Znacznik

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Znacznik personalny Brelok

  Najmniejszy na rynku znacznik UWB – potrafi pracować nawet miesiąc bez ponownego ładowania akumulatora. Została zastosowana innowacyjna technologia wybudzania ze stanu bezruchu, która pozwala zaoszczędzić nawet 50% energii potrzebnej do lokalizacji znacznika.  Świetny do użytku personalnego.
  Zobacz więcej
  199 zł
 • Znacznik personalny Karta ID

  Karta ID to kolejny typ znacznika, w znanym formacie karty identyfikacyjnej. Prócz świetnych osiągów czasu ciągłej pracy z wykorzystaniem akumulatora energii cechuje się również sporą wygodą w użytkowaniu. Można użyć go w formie zawieszki na szyję. Znacznik można zintegrować z systemami kontroli fizycznego dostępu dzięki zastosowanym dodatkowym sensorom jak RFID czy NFC.
  Zobacz więcej
  199 zł
 • Znacznik personalny Opaska

  Znacznik w formie opaski na rękę idealnie nadaje się do rozwiązań personalnych. Pozwala na uruchomienie wielu dodatkowych funkcji, m.in. dwukierunkową komunikację z system za pomocą przycisku lub sygnalizacje świetlną za pomocą diody LED. Wyróżniającym elementem jest zawartość ekranu LCD , który może prezentować godzinę lub w razie potrzeby inną informację właścicielowi.
  Zobacz więcej
  299 zł
 • Znacznik przemysłowy

  Znacznik, czyli urządzenie radiowe UWB – najczęściej zasilane bateryjnie, lecz w tym przypadku również zasilane stale przez interfejs szeregowy – to mały moduł elektroniczny, który jest lokalizowany w infrastrukturze RTLS dzięki zainstalowanym wokół stacjom. Znacznik przemysłowy charakteryzuje się większą szczelnością (dedykowaną do zastosowań w przemyśle) oraz większą pojemnością akumulatora.
  Zobacz więcej
  199 zł

  Zostańmy w kontakcie!